Wieland - Wisselstroomvoedingseenheid - USV-DC WIPOS UPS 24-30
Brutoprijs
383,63
Wieland - Wisselstroomvoedingseenheid - USV-DC WIPOS UPS 24-30
Ons artikelnummer
2494055
Artikelnummer fabrikant
81.000.6220.0
Type nummer
USV-DC WIPOS UPS 24-30
EAN-code
4049088126574
Spanningstype voedingsspanning
DC
1e Secundaire spanning
24 - 24 V
Max. uitgangsstroom 1
30 A
Breedte
54 mm
Nom. voedingsspanning bij DC
22.5 - 28 V
Productomschrijving
81.000.6220.0 UPS VOEDING WIPOS 24VDC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2494055 |
| Artikelnummer fabrikant | 81.000.6220.0 |
| EAN-code | 4049088126574 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wisselstroomvoedingseenheid |
| Merk | Wieland |
| Serie | VOEDINGEN |
| Type nummer | USV-DC WIPOS UPS 24-30 |
| Omschrijving | UPS VOEDING WIPOS 24VDC |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 30 A |
| Breedte | 54 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 22.5 - 28 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 460,02 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 383,63 per 1 st |
Artikel bevat 1 st