Wiha - Dopsleutel - 01021
Ons artikelnummer
2484139
Artikelnummer fabrikant
01021
Type nummer
01021
EAN-code
4010995010218
Model
Handvat
Sleutelwijdte
5.5 mm
Geïsoleerd 1000 V
Nee
Totale lengte
236 mm
Klinglengte
125 mm
Productomschrijving
01021 SOFTFINISH DOP SCHROEVENDRAAIER 341 5,5X125
WIHA Dopschroevendraaier SoftFinish ronde schacht 341 5,5x125
Dopschroevendraaier SoftFinish ronde schacht 341 Eigenschappen: • Schacht: Chroom-vanadiumstaal, doorgehard, mat verchroomd. Met inwendige boring voor uitstekende draadeinden • Handgreep: Ergonomische Wiha SoftFinish samengestelde handgreep met wegrolbeveiliging • Normen: DIN 3125 Toepassing: Zeer geschikt voor droge en algemene toepassingen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2484139 |
| Artikelnummer fabrikant | 01021 |
| EAN-code | 4010995010218 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dopsleutel |
| Merk | Wiha |
| Serie | Handgereedschappen |
| Type nummer | 01021 |
| Omschrijving | WIHA Dopschroevendraaier SoftFinish ronde schacht 341 5,5x125 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Handvat |
| Sleutelwijdte | 5.5 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Totale lengte | 236 mm |
| Klinglengte | 125 mm |
| Geschikt voor zeskantbouten | Ja |
| Mesvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 69 g |
| Afmeting verpakking | 26,4 x 9,1 x 6,2 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st