Wiha - Dopsleutel - 01025
Ons artikelnummer
2484143
Artikelnummer fabrikant
01025
Type nummer
01025
EAN-code
4010995010256
Model
Handvat
Sleutelwijdte
9 mm
Geïsoleerd 1000 V
Nee
Totale lengte
243 mm
Klinglengte
125 mm
Productomschrijving
01025 SOFTFINISH DOP SCHROEVENDRAAIER 341 9,0X125
WIHA Dopschroevendraaier SoftFinish ronde schacht 341 9,0x125
Dopschroevendraaier SoftFinish ronde schacht 341 Eigenschappen: • Schacht: Chroom-vanadiumstaal, doorgehard, mat verchroomd. Met inwendige boring voor uitstekende draadeinden • Handgreep: Ergonomische Wiha SoftFinish samengestelde handgreep met wegrolbeveiliging • Normen: DIN 3125 Toepassing: Zeer geschikt voor droge en algemene toepassingen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2484143 |
| Artikelnummer fabrikant | 01025 |
| EAN-code | 4010995010256 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dopsleutel |
| Merk | Wiha |
| Serie | Handgereedschappen |
| Type nummer | 01025 |
| Omschrijving | WIHA Dopschroevendraaier SoftFinish ronde schacht 341 9,0x125 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Handvat |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Totale lengte | 243 mm |
| Klinglengte | 125 mm |
| Geschikt voor zeskantbouten | Ja |
| Mesvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 116 g |
| Afmeting verpakking | 30,5 x 10 x 9,1 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st