Wiha - Dopsleutel - 01076
Ons artikelnummer
2484167
Artikelnummer fabrikant
01076
Type nummer
01076
EAN-code
4010995010768
Model
Handvat
Sleutelwijdte
5.5 mm
Geïsoleerd 1000 V
Nee
Totale lengte
176 mm
Klinglengte
65 mm
Productomschrijving
01076 SOFTFINISH DOP SCHROEVENDRAAIER 343 5,5X65
WIHA Dopschroevendraaier SoftFinish korte schacht 343 5,5x65
Dopschroevendraaier SoftFinish korte schacht 343 Eigenschappen: • Schacht: Chroom-vanadiumstaal, doorgehard, mat verchroomd. Met inwendige boring voor uitstekende draadeinden • Handgreep: Ergonomische Wiha SoftFinish samengestelde handgreep met wegrolbeveiliging • Normen: DIN 3125 Toepassing: Zeer geschikt voor droge en algemene toepassingen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2484167 |
| Artikelnummer fabrikant | 01076 |
| EAN-code | 4010995010768 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dopsleutel |
| Merk | Wiha |
| Serie | Handgereedschappen |
| Type nummer | 01076 |
| Omschrijving | WIHA Dopschroevendraaier SoftFinish korte schacht 343 5,5x65 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Handvat |
| Sleutelwijdte | 5.5 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Totale lengte | 176 mm |
| Klinglengte | 65 mm |
| Geschikt voor zeskantbouten | Ja |
| Mesvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 67 g |
| Afmeting verpakking | 23,6 x 8,3 x 8,1 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st