Wöhner - Houder voor cilindrische zekering - Paneelmontage
Brutoprijs
10,73
Wöhner - Houder voor cilindrische zekering - Paneelmontage
Ons artikelnummer
1164562
Artikelnummer fabrikant
31112
Type nummer
Paneelmontage
EAN-code
04021267311124
Voor zekeringsgrootte
10x38 mm
Aantal polen
2
Meeschakelende nul
Nee
Nom. spanning
690 V
Montagewijze
DIN-rail
Productomschrijving
WO31112 ZEKERINGHOUDER 10X38
Dit is een outlet-artikel. De prijs geldt enkel zolang de voorraad strekt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1164562 |
| Artikelnummer fabrikant | 31112 |
| EAN-code | 04021267311124 |
| Artikelklasse (ETIM) | Houder voor cilindrische zekering |
| Merk | Wöhner |
| Serie | AMBUS®Easyswitch |
| Type nummer | Paneelmontage |
| Omschrijving | 31112 Zekeringhouder |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voor zekeringsgrootte | 10x38 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Nom. spanning | 690 V |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Afsluitbaar | Ja |
| Met verklikker | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 58 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,103 KG |
| Afmeting verpakking | 0,036 x 0,058 x 0,081 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,73 per 1 st |
Artikel bevat 1 st