Eaton - Beveiligingsunit vermogensschakelaar - NZM1-XA208-250AC/DC
Aanbevelingen
Productomschrijving
259726 NZM1-XA208-250AC/DC Uitschakelspoel NZM1, 208-250V AC/DC
Optionele accessoires voor de vermogensschakelaars uit de serie NZM bieden een uitgebreid assortiment toepassingsopties voor gebruik wereldwijd. De montage is altijd flexibel en eenvoudig dankzij de modulaire functiegroepen. Opmerkingen: schakelaars worden uitgeschakeld door een spanningspuls of door de toepassing van continuspanning. Als de arbiedsstroomafschakelspoel wordt geactiveerd, wordt onbedoeld contact met de hoofdcontacten van de schakelaar tijdens inschakelingspogingen op veilige wijze voorkomen. Onderspanning afschakelspoelen kunnen niet gelijktijdig worden geïnstalleerd met NZM..-XHIV.. voorijlend hulpcontact of NZM..-XU.. onderspanning afschakelspoel. Kan gebruikt worden voor: NZM1(-4), N(no)1(-4)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1111265 |
| Artikelnummer fabrikant | 259726 |
| EAN-code | 4015082597269 |
| Artikelklasse (ETIM) | Beveiligingsunit vermogensschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | MCCB's & Accessoires |
| Type nummer | NZM1-XA208-250AC/DC |
| Omschrijving | Uitschakelspoel NZM1, 208-250V AC/DC |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 208 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 208 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 208 - 250 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Nee |
| Geschikt voor lastschakelaar | Ja |
| Geschikt voor motorbeveiligingsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor overbelastingsrelais | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,074 kg |
| Afmeting verpakking | 0,039 x 0,034 x 0,068 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 126,46 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
Karakteristieken
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f109/f10918fc053445fa43ddd4e5660b16e9.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e3/e30e/e30e21eeecca55922680ba6bfcfcfba1.pdf
Artikel bevat 1 st