Eaton - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - NZMH1-4-A50
Ons artikelnummer
2066314
Artikelnummer fabrikant
284424
Type nummer
NZMH1-4-A50
EAN-code
4015082844240
Nom. continustroom Iu
50 A
Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz
50 kA
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
40 - 50 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging
6 - 10 A
Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
284424 NZMH1-4-A50 NZM1, 100kA, 4P, 50A, IEC
Vermogensautomaat NZM1, 4-polig, Schakelvermogen 400/415 V 50 Hz( Icu ): 100 kA, Nominale bedrijfsstroom = nominale ononderbroken stroom Nominale bedrijfsstroom = nominale ononderbroken stroom (ln = lu): 50 A, Installatietype: Vast, Raamklem, Standaard/goedkeuring: IEC, Beschermingsfunctie: Installatie- en kabelbeveiliging
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2066314 |
| Artikelnummer fabrikant | 284424 |
| EAN-code | 4015082844240 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | Eaton |
| Serie | MCCB's & Accessoires |
| Type nummer | NZMH1-4-A50 |
| Omschrijving | NZM1, 100kA, 4P, 50A, IEC |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 50 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 40 - 50 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 6 - 10 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 13.2 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,325 kg |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,12 x 0,145 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 647,60 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Karakteristieken
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Karakteristieken
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Instructievideo
Verkoopbrochure
CAD object
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
CAD object
CAD object
Karakteristieken
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Karakteristieken
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Instructievideo
Verkoopbrochure
CAD object
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st