Eaton - Lekstroom-relais voor vermogensschakelaar - NZM1-4-XFIR
Aanbevelingen
Productomschrijving
104608 NZM1-4-XFIR Foutstroombeveiliging NZM1, 4p, rechts, instelbaar
Optionele accessoires voor de vermogensautomaten uit de serie NZM bieden een uitgebreid assortiment toepassingsopties voor gebruik wereldwijd. De montage is altijd flexibel en eenvoudig dankzij de modulaire functiegroepen. Opmerkingen: goedgekeurd conform IEC/EN 60947-2 en niet UL/CSA-goedgekeurd. Geschikt voor gebruik in driefasen- en enkelfasesystemen. Pulsstroomgevoelig volgens het totaalstroomprincipe. Voor 3- en 4-polige NZM1(-4) vermogensautomaat en lastscheiders N1(-4). Netspanningsonafhankelijk Ue = 200 .. 415 V 50/60 Hz. Bij I △n = 0,03 A: vertragingstijd t V altijd vast ingesteld op 10 ms. Waarschuwingsbericht
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2062924 |
| Artikelnummer fabrikant | 104608 |
| EAN-code | 4015081044184 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lekstroom-relais voor vermogensschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | MCCB's & Accessoires |
| Type nummer | NZM1-4-XFIR |
| Omschrijving | Foutstroombeveiliging NZM1, 4p, rechts, instelbaar |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 200 - 415 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 200 - 415 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. foutstroom | 0.03 - 3 A |
| Max. opkomvertragingstijd | 30 ms |
| Vertragingstijd, instelbaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 415 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,659 kg |
| Afmeting verpakking | 0,222 x 0,137 x 0,082 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 919,64 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Karakteristieken
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
Instructievideo
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e3/e30e/e30e21eeecca55922680ba6bfcfcfba1.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f109/f10918fc053445fa43ddd4e5660b16e9.pdf
Artikel bevat 1 st