Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKZM0-10-SPI32
Aanbevelingen
Productomschrijving
199198 PKZM0-10-SPI32 Motorbeveiligingsschakelaar PKZM0, 6,3..10A, geschikt voor MS combinat
Motorbeveiligingsschakelaars, IEC/EN 60947, VDE 0660, overbelastingsbeveiliging 6,3 - 10 A: max. 155 A. Uitschakeltechniek thermomagnetisch, met thermische beveiliging ja, fase-uitvalgevoeligheid ja, nominale permanente stroom Iu 10 A, nominale bedrijfsstroom aan AC-3, 230 V 2,2 kW, nominale bedrijfsstroom aan AC-3, 400 V 4 kW, bediening draaiknop. Aantal polen 3: Nominale kortsluit afschakelvermogen lcu op 400 V, AC 50 kA Apparaat IP20. Adichtingen IP00. Opslag - 40 - 80 °C, open -25 - +55 °C. Richting van inkomende voeding zoals vereist
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4100397 |
| Artikelnummer fabrikant | 199198 |
| EAN-code | 4015081972821 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | PKZM0-10-SPI32 |
| Omschrijving | Motorbeveiligingsschakelaar PKZM0, 6,3..10A, geschikt voor MS combinat |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 6.3 - 10 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 155 - 155 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. continustroom Iu | 10 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 2.2 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 150 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 102 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Verliesvermogen | 6.48 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,322 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,047 x 0,104 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 131,51 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
Artikel bevat 1 st