Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKZM0-20-SPI32
Aanbevelingen
Productomschrijving
199201 PKZM0-20-SPI32 Motorbeveiligingsschakelaar PKZM0, 16..20A, geschikt voor MS combinati
Motorbeveiligingsschakelaars, IEC/EN 60947, VDE 0660, overbelastingsbeveiliging 16 - 20 A: max. 310 A. Uitschakeltechniek thermomagnetisch, met thermische beveiliging ja, fase-uitvalgevoeligheid ja, nominale permanente stroom Iu 20 A, nominale bedrijfsstroom aan AC-3, 230 V 5,5 kW, nominale bedrijfsstroom aan AC-3, 400 V 9 kW, bediening draaiknop. Aantal polen 3: Nominale kortsluit afschakelvermogen lcu op 400 V, AC 50 kA. Apparaat IP20. Adichtingen IP00. Opslag - 40 - 80 °C, open -25 - +55 °C. Richting van inkomende voeding zoals vereist
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4100400 |
| Artikelnummer fabrikant | 199201 |
| EAN-code | 4015081972852 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | PKZM0-20-SPI32 |
| Omschrijving | Motorbeveiligingsschakelaar PKZM0, 16..20A, geschikt voor MS combinati |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 16 - 20 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 310 - 310 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 5.5 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 9 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 102 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Verliesvermogen | 5.82 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,323 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,047 x 0,104 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 140,32 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
Artikel bevat 1 st