Ei Electronics - Brandmelder - EI650I-3XNL
Aanbevelingen
Productomschrijving
EI650I-3XNL OPTISCHE ROOKMELDE R 10 JAAR LITH MET STOFCOMPENSATIE EN AUDIOLINK
Ei 650i rookmelder Lith. 10jr.
Per 1 juli 2022 is het verplicht om rookmelders te installeren in bestaande bouw, waarbij batterijgevoede melders de voorkeur hebben. De EI650-serie biedt betrouwbare melders zonder externe voeding, uitgerust met een 10-jaars lithium batterij voor zorgeloze veiligheid. Ze zijn voorzien van AudioLINK om gegevens zoals batterijstatus uit te lezen. De melders hebben stofcompensatie, waardoor ze slechts 3-4 keer in 10 jaar hoeven te worden schoongemaakt, wat valse meldingen vermindert. Voor draadloos koppelen zijn de Ei650RF en EI650iRF beschikbaar. Alle melders zijn getest volgens Europese regelgeving en hebben een garantie van 5 jaar met een levensduur van minimaal 10 jaar. De 650-serie heeft het Q-label, dat een lange batterijlevensduur en vermindering van valse alarmen garandeert, en is goedgekeurd door VdS.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172293 |
| Artikelnummer fabrikant | EI650I-3XNL |
| EAN-code | 5099383005943 |
| Artikelklasse (ETIM) | Brandmelder |
| Merk | Ei Electronics |
| Serie | |
| Type nummer | EI650I-3XNL |
| Omschrijving | Ei 650i rookmelder Lith. 10jr. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Werkingsprincipe | Optisch |
| Standalone | Ja |
| Verbinding via kabel | Nee |
| Standaard via radiografische verbinding | Nee |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Nee |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Met spanningsindicatie | Ja |
| Met backup-batterij | Nee |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Geschikt voor kanaalmontage | Ja |
| Diameter | 115 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Rookschakelaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met Q-label | Ja |
| Aparte voet nodig | Nee |
| Optische melding | Nee |
| Akoestische melding | Ja |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Hoogte/diepte | 45 mm |
| Min. geluidsniveau (op 3 meter afstand) | 85 dB(A) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 220 g |
| Afmeting verpakking | 150 x 125 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,70 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
https://media.hanzestrohm.nl/m/a5a12d3e07771625/original/Flyer-rookmelderpendel.pdf
Handleiding
https://media.hanzestrohm.nl/m/0230422db1708399/original/Overzichtskaart-Ei-batterijgevoede-rook-en-hittemelders.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/02e6a98a3e4c5e49/original/Wetswijziging-rookmelders-juli-2022.pdf
Handleiding
https://media.hanzestrohm.nl/m/b36951b14d397e3d/original/Technisch-handboek-Ei-Electronics.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://media.hanzestrohm.nl/m/6fd41d45ff7051d3/original/Hemmink-gebruikerskaart-Ei_2025_v01-Ei600iserie.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/19ed986f9d2839a0/original/Ei-productcertificaat-KM522831-001.pdf
Artikel bevat 1 st