Hager - Antennecontactdoos - 945192501
Ons artikelnummer
2294705
Artikelnummer fabrikant
945192501
Type nummer
945192501
EAN-code
4011334241126
Aantal outputs
1
Model
Rijgdoos
Geschikt voor kabelmodem
Ja
Voeding op afstand mogelijk
Ja
Met afdekking
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
945192501 ANTENNEVERBINDINGSDOOS SAT INTEGRO BASIS ELEMENTEN BRUIN, MAT
AntenneWCD SAT, berker Integro, bruin
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2294705 |
| Artikelnummer fabrikant | 945192501 |
| EAN-code | 4011334241126 |
| Artikelklasse (ETIM) | Antennecontactdoos |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 945192501 |
| Omschrijving | AntenneWCD SAT, berker Integro, bruin |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal outputs | 1 |
| Model | Rijgdoos |
| Geschikt voor kabelmodem | Ja |
| Voeding op afstand mogelijk | Ja |
| Met afdekking | Ja |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Bruin |
| Halogeenvrij | Ja |
| Montagewijze | Inbouwinstallatie |
| Uitvoeringsvorm afdekking | Centraalplaat |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 8017 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelmateriaalbreedte | 55.5 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 55.5 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 27 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Uitvoering wandcontactdoos | Satelliet |
| DAB+ | Nee |
| Afschermingsefficientieklasse | Klasse A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,2 KG |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,135 x 0,205 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st