Hager - Wandcontactdoos - 61604049
Ons artikelnummer
2292937
Artikelnummer fabrikant
61604049
Type nummer
61604049
EAN-code
4011334287957
Model
Overig
Aantal eenheden
3
Aantal contactdozen schakelbaar
0
Uitvoeringsvorm afdekking
Complete behuizing
Opdruk/indicatie
Geen
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
61604049 3-VOUDIGE WANDCONTACTDOOS ZONDER RANDAARDE OPBOUW POLARWIT, GLANZEND
WCD zonder aardcontact 3-v, schroefklemmen, opbouwserie, polarwit
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2292937 |
| Artikelnummer fabrikant | 61604049 |
| EAN-code | 4011334287957 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wandcontactdoos |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 61604049 |
| Omschrijving | WCD zonder aardcontact 3-v, schroefklemmen, opbouwserie, polarwit |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Model | Overig |
| Aantal eenheden | 3 |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Uitvoeringsvorm afdekking | Complete behuizing |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met klapdeksel | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Speciale voeding | Geen speciale voeding |
| Montagewijze | Opbouw |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Nom. spanning | 250 V |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Fase-aftakking | Geen |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Voor "verzwarende omstandigheden" (conform VDE) | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 58 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 144 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 34 mm |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 3 |
| Geïsoleerde montage | Ja |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Slagvastheid | IK02 |
| Beschermingscontact | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal fasen | 2 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Type USB voeding | Overig |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,765 KG |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,155 x 0,225 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 32,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st