Ledvance - Halstraler - HB P 150W 865 110DEG IP66 PS
Aanbevelingen
Productomschrijving
4058075844377 HIGH BAY GEN 5 1
High-bay armaturen tot 181 lm/W en een verbeterde UGR. Productkenmerken: Multi Lumen-functie: vermogen in stappen instelbaar. Instelbare lichtstroom en uitstralingshoek voor montagehoogtes van ~ 6 m tot 18 m in 4000K of 6500K. 0-10V dimbaar. Levensduur (L80/B10): tot 100.000 uur (bij 35°C). Productvoordelen: Zeer veelzijdig door selecteerbare vermogensstappen (Multi Lumen) op de behuizing. Verbeterde UGR vergeleken met voorgaande generaties, tot UGR ≤ 19 (<150W, 70°) in combinatie met reflector. Hoge lichtkracht. Energiebesparing tot 70% in vergelijking met conventionele High Bay armaturen. Gewicht en grootte geoptimaliseerd dankzij compact ontwerp. Toepassingsgebieden: Vervanging voor Highbay armaturen met kwikdamp of HID lampen. Magazijnen, logistieke hallen. Industrie. Hoog plafond (bijvoorbeeld in winkelcentra, luchthavens, commerciële gebouwen, hallen). Technische uitrusting: Montagehaak inbegrepen. Montagebeugels, reflectoren en refractoren als afzonderlijk accessoire verkrijgbaar.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4347739 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075844377 |
| EAN-code | 4058075844377 |
| Artikelklasse (ETIM) | Halstraler |
| Merk | Ledvance |
| Serie | HIGH BAY GEN 5 |
| Type nummer | HB P 150W 865 110DEG IP66 PS |
| Omschrijving | HIGH BAY GEN 5 150W 865 110DEG IP66 PS |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Geen |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 0 |
| Voorschakelapparaat | Elektronische VSA |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Met bescherming | Ja |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lengte | 321 mm |
| Hoogte/diepte | 160 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Balvaste uitvoering | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 555 - 665 mA |
| Reflector | Geen |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 26250 lm |
| Kleurtemperatuur | 6500 - 6500 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Ja |
| Dimbaar 1-10 V | Ja |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Geen |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM4 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 120000 h |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -30 - 50 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Max. systeemvermogen | 150 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 175 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Buitendiameter | 321 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Aansluitwijze | Overig |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 13 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 16 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | B |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 175 - 175 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 21875 - 26250 lm |
| Met lichtsensor | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 8 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 3,553 kg |
| Afmeting verpakking | 0,37 x 0,37 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 277,75 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
3D / BIM object
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Artikel bevat 1 st