Ledvance - LED-lamp - LED TUBE T5 EXT HE35 P 18 W/3000 K
Aanbevelingen
Productomschrijving
4099854015151 LED TUBE T5 EXTE
LED TUBE T5 EXTERNAL voor LED DRIVER EXTERNAL. Productkenmerken: Ontworpen om alleen te voeden met LED DRIVER LED TUBE EXTERNAL DALI. Lampbuis van glas met splinterbescherming. Kwaliteitsdimmen van 1…100 %. Hoge weerstand tegen schakelbelastingen. Geschikt voor omgevingstemperaturen van -20…+50°C. Productvoordelen: Eenvoudige upgrade naar een dimbaar LED systeem. Compatibele toepassing, controle van de E-VSA compatibiliteit niet nodig. Geschikt voor noodverlichting (autonome batterij). Splinterbescherming dankzij speciale PET-coating. Geen doorbuigen, dankzij de glazen buis. 5 jaar garantie. Toepassingsgebieden: Industriële verlichting (bijv. productievestigingen, logistieke centra, magazijnen). Lijnverlichting voor kantoren, scholen, opslagruimtes en winkels. Winkels, supermarkten. Veiligheidsadvies: Operation in outdoor applications in suitable damp-proof luminaires possible according to data sheet and installation instruction..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4224771 |
| Artikelnummer fabrikant | 4099854015151 |
| EAN-code | 4099854015151 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Ledvance |
| Serie | |
| Type nummer | LED TUBE T5 EXT HE35 P 18 W/3000 K |
| Omschrijving | LED TUBE T5 EXTERNAL P 1449 mm 18W 830 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 41 - 41 V |
| Spanningstype | DC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Voet | G5 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 17 mm |
| Lengte | 1463 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 18 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 450 - 450 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 18 - 18 W |
| Lichtstroom | 2550 - 2550 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 2550 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 141 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 180 - 180 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 200000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 24 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,159 kg |
| Afmeting verpakking | 1,47 x 0,02 x 0,02 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19,25 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Handleiding
Montage handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st