Mennekes - CEE-contactstop - 289
Ons artikelnummer
1175104
Artikelnummer fabrikant
289
Type nummer
289
EAN-code
4015394002024
IEC-stroomsterkte
32 A
UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst)
30 A
Aantal polen
3
Spanning volgens EN 60309-2
110 V (50+60 Hz) geel
Uurstand
4 h
Opvolger
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
289 STEKER 32A 3P 4H 110V IP67 CONTACTSTOP AM-TOP
Contactstop 32A 3P 4H 110V IP67 AM-TOP
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1175104 |
| Artikelnummer fabrikant | 289 |
| EAN-code | 4015394002024 |
| Artikelklasse (ETIM) | CEE-contactstop |
| Merk | Mennekes |
| Serie | AM-TOP� |
| Type nummer | 289 |
| Omschrijving | Contactstop 32A 3P 4H 110V IP67 AM-TOP |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| IEC-stroomsterkte | 32 A |
| UL/CSA-stroomsterkte (indien UL-uitvoering gewenst) | 30 A |
| Aantal polen | 3 |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 110 V (50+60 Hz) geel |
| Uurstand | 4 h |
| Kenkleur | Geel |
| Met fasewisseling | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Kabelinvoer | Schroefwartel |
| Insteekrichting | Recht |
| Materiaal | Kunststof |
| Militaire uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 1021 |
| Contactmateriaal | CuSn |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,292 kg |
| Afmeting verpakking | 0,166 x 0,092 x 0,071 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 194,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st