nVent Hoffman - Lessenaarsectie leeg - MPC083R5
Ons artikelnummer
1099723
Artikelnummer fabrikant
MPC083R5
Type nummer
MPC083R5
EAN-code
8713574128156
Component lessenaarsysteem
Basisdeel
Hoogte
700 mm
Diepte
500 mm
Breedte
800 mm
Materiaal
Staal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
MPC083R5 LESSENAAR 700X800X500
Lessenaar, basis, 700x800x500, Kast, met MP, Plaatstaal, IP66
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1099723 |
| Artikelnummer fabrikant | MPC083R5 |
| EAN-code | 8713574128156 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lessenaarsectie leeg |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Lessenaars |
| Type nummer | MPC083R5 |
| Omschrijving | Lessenaar, basis, 700x800x500 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Component lessenaarsysteem | Basisdeel |
| Hoogte | 700 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Aantal deuren | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 49,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,55 x 0,83 x 0,7 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 753,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st