OBO - Bocht/hoekstuk kabelgoot - RB W 630 FS
Ons artikelnummer
4326932
Artikelnummer fabrikant
6037106
Type nummer
RB W 630 FS
EAN-code
4012197340711
Richtingsverandering
Horizontaal
Binnenstraal
50 mm
Geschikt voor kabelgoothoogte
60 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
300 mm
Materiaaldikte
1.25 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6037106 BOCHT VARIABEL HORIZON TAAL 60X300 STAAL SENDZIMIR VERZINKT
In hoek verstelbare bocht voor het maken van een horizontale aftakking, gevormd onderdeel voor klik- en schroefbare kabelgoten zijhoogte 60 mm. Instelbare hoek 0 - 90°. Schroefloze montage met dubbele klemmen of schroefverbinding met lenskopschroeven FRS en combimoeren M6. Voor gebruik binnen. Bevestigingsmateriaal moet afzonderlijk worden besteld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4326932 |
| Artikelnummer fabrikant | 6037106 |
| EAN-code | 4012197340711 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RB W 630 FS |
| Omschrijving | Verstelbare bocht horizontaal 60x300 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Binnenstraal | 50 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 300 mm |
| Materiaaldikte | 1.25 mm |
| Zijperforatie | Ja |
| Bodemperforatie | Ja |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Bouwvorm | Scharnierbocht compleet |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Bochtuitvoering | Gladde bocht |
| Hoek | Verstelbaar |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,678 x 0,295 x 0,057 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 373,39 per 1 st |
Artikel bevat 1 st