OBO - Kabelgoot - SKSMU 610 FS
Ons artikelnummer
1280367
Artikelnummer fabrikant
6059688
Type nummer
SKSMU 610 FS
EAN-code
4012195829843
Hoogte
60 mm
Breedte
100 mm
Lengte
3050 mm
Bodemperforatie
Nee
Zijperforatie
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
SKSMU 610 FS KABELGOOT MKS- MAGIC KLIKBAAR ONGEFERFOREERD
Ongeperforeerde kabelgoot met geïntegreerd snelbevestigingssysteem. De effectieve lengte van de kabelgoot is 3.000 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1280367 |
| Artikelnummer fabrikant | 6059688 |
| EAN-code | 4012195829843 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | SKSMU-Serie |
| Type nummer | SKSMU 610 FS |
| Omschrijving | Kabelgoot SKS-Magic-U ongeperforeerd, snelkoppeling 60x100x3050 Staal |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 3050 mm |
| Bodemperforatie | Nee |
| Zijperforatie | Nee |
| Kleur | Zink |
| Materiaal | Staal |
| Materiaaldikte | 1.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Nato perforatie | Nee |
| Nuttige doorsnede | 5800 mm² |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Gewicht | 2.87 kg/m |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type II |
| Werkende lengte | 3000 mm |
| Type connector | Klikbevestiging |
| Mogelijke overspanning | 1.5 - 3 m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,5 m | 2600 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,0 m | 1900 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,5 m | 1100 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | 550 N/m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,618 kg |
| Afmeting verpakking | 3,05 x 0,1 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 295,80 per 1 st |
Artikel bevat 3 m