OBO - Kabelgoot - SKSU 620 FS
Ons artikelnummer
1173311
Artikelnummer fabrikant
6063236
Type nummer
SKSU 620 FS
EAN-code
4012195060390
Hoogte
60 mm
Breedte
200 mm
Lengte
3000 mm
Bodemperforatie
Nee
Zijperforatie
Nee
Opvolger
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6063236 SKSU 60x200x3000MM
SKSU 60 = Kabelgootsysteem, ongeperforeerd, met een zijhoogte van 60 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1173311 |
| Artikelnummer fabrikant | 6063236 |
| EAN-code | 4012195060390 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | SKSU-Serie |
| Type nummer | SKSU 620 FS |
| Omschrijving | Kabelgoot SKSU gesloten, met verbinder 60x200x3000 Staal sendzimir ver |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Bodemperforatie | Nee |
| Zijperforatie | Nee |
| Kleur | Zink |
| Materiaal | Staal |
| Materiaaldikte | 1.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Model | Zonder verbinder |
| Nato perforatie | Nee |
| Nuttige doorsnede | 11800 mm² |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Gewicht | 4 kg/m |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type II |
| Type connector | Geschroefd |
| Mogelijke overspanning | 1.5 - 3 m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,5 m | 2600 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,0 m | 1900 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,5 m | 1100 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | 550 N/m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11,991 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 0,2 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 364,62 per 1 st |
Artikel bevat 3 m