OBO - Kruisstuk kabelgoot - RK 150 FS
Ons artikelnummer
4327280
Artikelnummer fabrikant
7027361
Type nummer
RK 150 FS
EAN-code
4012197338930
Geschikt voor kabelgoothoogte
110 mm
Geschikt voor kabelgootbreedte
500 mm
Nato perforatie
Nee
Model
Geïntegreerde verbinder
Geschikt voor functiebehoud
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7027361 KRUISSTUK VOOR KABELGO OT 110X500 STAAL SENDZIMIR VERZINKT
Kruising voor het maken van een horizontale aftakking, gevormd onderdeel voor klik- en schroefbare kabelgoten zijhoogte 110 mm. Schroefloze montage met dubbele klemmen of schroefverbinding met lenskopschroeven FRS en combimoeren M6. Voor gebruik binnen. Bevestigingsmateriaal moet afzonderlijk worden besteld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4327280 |
| Artikelnummer fabrikant | 7027361 |
| EAN-code | 4012197338930 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kruisstuk kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | RK 150 FS |
| Omschrijving | Kruisstuk voor kabelgoot 110x500 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 500 mm |
| Nato perforatie | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 11 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,754 x 0,754 x 0,107 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.043,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st