Rittal - Netwerkbehuizing - 7507220
Brutoprijs
825,15
Rittal - Netwerkbehuizing - 7507220
Ons artikelnummer
2042869
Artikelnummer fabrikant
7507220
Type nummer
7507220
EAN-code
4028177551480
Montageniveau
Voorzijde
Model
Overig
Uitvoering profielrail
L-vormig
Aantal deuren
1
Soort ventilatie
Passief
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
FlatBox 700x21HEx700 FLATBOX
FB FlatBox wandbehuizing met zichtdeur, 21 HE, 700x1025x700 mm BxHxD, inbouwdiepte 588 mm, plaatstaal, RAL 7035, flat-pack uitvoering
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2042869 |
| Artikelnummer fabrikant | 7507220 |
| EAN-code | 4028177551480 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkbehuizing |
| Merk | Rittal |
| Serie | DK |
| Type nummer | 7507220 |
| Omschrijving | FlatBox 700x21HEx700 |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Montageniveau | Voorzijde |
| Model | Overig |
| Uitvoering profielrail | L-vormig |
| Aantal deuren | 1 |
| Soort ventilatie | Passief |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 1025 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Rastermaat | 19" |
| Aantal hoogte-eenheden | 21 |
| Met dakplaat | Nee |
| Met aarding | Ja |
| Met frontdeur | Ja |
| Met zijwand | Ja |
| Demontabel | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. belastbaarheid | 75 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 51 kg |
| Afmeting verpakking | 1,07 x 0,74 x 0,29 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 825,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st