SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - DASAR 2.0 montagebehuizing
Brutoprijs
49,00
SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - DASAR 2.0 montagebehuizing
Ons artikelnummer
4246066
Artikelnummer fabrikant
1007245
Type nummer
DASAR 2.0 montagebehuizing
EAN-code
4024163275330
Type toebehoren/onderdelen
Inbouwbehuizing
Kleur
Zwart
Materiaal
Kunststof
Lengte
281 mm
Breedte
281 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1007245 MONTAGEBEHUIZING VOOR
De grondinbouwpot voor de DASAR® is geschikt voor eenvoudige en snelle montage in de grond.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4246066 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007245 |
| EAN-code | 4024163275330 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | DASAR |
| Type nummer | DASAR 2.0 montagebehuizing |
| Omschrijving | Montagebehuizing voor DASAR 2.0 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 281 mm |
| Breedte | 281 mm |
| Hoogte | 274 mm |
| Diameter | 281 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,017 kg |
| Afmeting verpakking | 0,27 x 0,27 x 0,29 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 49,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st