SLV - Bodeminbouwarmatuur - DASAR 2.0 rond 24° 3000K DALI
Aanbevelingen
Productomschrijving
1007243 DASAR 2.0 RONDE KAP 24
De beloopbare DASAR 2.0 vloerinbouwarmatuur overtuigt door zijn zeer symmetrische uitstraling. Bovendien is de behuizing met naar keuze een ronde of rechthoekige kap van glas en roestvrij staal even stabiel als hoogwaardig. De stralingshoek kan met verwisselbare reflectoren geselecteerd worden tussen 15°36° en 60°. De installatie is net zo snel als eenvoudig met behulp van de royale montagepot. Zo overtuigt DASAR overtuigt met een professionele lichtervaring die ook nog digitaal via DALI kan worden aangestuurd.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4246064 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007243 |
| EAN-code | 4024163275354 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bodeminbouwarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | DASAR |
| Type nummer | DASAR 2.0 rond 24° 3000K DALI |
| Omschrijving | DASAR 2.0 ronde kap 24° 3000K incl. DALI-driver rvs |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 200 mm |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Richtbaar | Ja |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lengte | 200 mm |
| Buitendiameter | 200 mm |
| Overrijdbaar | Nee |
| Max. oppervlaktetemperatuur | 60 °C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 500 - 500 mA |
| Max. belasting | 2000 kg |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1950 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Slagvastheid | IK10 |
| Geschikt voor lampvermogen | 19 - 19 W |
| Max. systeemvermogen | 19 W |
| Hoogte/diepte | 189 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 274 mm |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 102.63 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,103 kg |
| Afmeting verpakking | 0,245 x 0,245 x 0,285 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 479,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st