SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - DASAR 2.0 XL montagebehuizing
Brutoprijs
59,00
SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - DASAR 2.0 XL montagebehuizing
Ons artikelnummer
4246067
Artikelnummer fabrikant
1007246
Type nummer
DASAR 2.0 XL montagebehuizing
EAN-code
4024163275323
Type toebehoren/onderdelen
Inbouwbehuizing
Kleur
Zwart
Materiaal
Kunststof
Lengte
281 mm
Breedte
281 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1007246 MONTAGEBEHUIZING VOOR
De grondinbouwpot voor de DASAR 2.0 is geschikt voor eenvoudige en snelle montage in de grond.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4246067 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007246 |
| EAN-code | 4024163275323 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | DASAR |
| Type nummer | DASAR 2.0 XL montagebehuizing |
| Omschrijving | Montagebehuizing voor DASAR 2.0 XL |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Inbouwbehuizing |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 281 mm |
| Breedte | 281 mm |
| Hoogte | 295 mm |
| Diameter | 281 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,391 kg |
| Afmeting verpakking | 0,3 x 0,3 x 0,315 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 59,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st