SLV - Bodeminbouwarmatuur - DASAR 2.0 XL rechthoekig 24° 3000K
Aanbevelingen
Productomschrijving
1007242 DASAR 2.0 XL RECHTHOEK IGE KAP 24° 3000K INCL. DALI-DRIVER RVS
De beloopbare vloerinbouwarmatuur DASAR 2.0 overtuigt over de hele linie: de rechtlijnige behuizing met ronde of vierkante kap van glas en roestvrij staal is even stabiel als hoogwaardig. Dankzij de smalle stralingshoek en de warmwitte lichtkleurtemperatuur van 3000 Kelvin is een sfeervolle en homogene buitenverlichting gegarandeerd. De CRI-waarde van meer dan 80 zorgt voor een zo natuurgetrouw mogelijke kleurweergave. DASAR overtuigt met een lichtervaring die over de hele linie geslaagd is en ook nog digitaal via DALI kan worden aangestuurd.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4246063 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007242 |
| EAN-code | 4024163275361 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bodeminbouwarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | DASAR |
| Type nummer | DASAR 2.0 XL rechthoekig 24° 3000K |
| Omschrijving | DASAR 2.0 XL rechthoekige kap 24° 3000K incl. DALI-driver rvs |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 270 mm |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Kleur behuizing | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Richtbaar | Ja |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lengte | 270 mm |
| Overrijdbaar | Nee |
| Max. oppervlaktetemperatuur | 60 °C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 700 - 700 mA |
| Max. belasting | 2000 kg |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2790 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Slagvastheid | IK10 |
| Geschikt voor lampvermogen | 27 - 27 W |
| Max. systeemvermogen | 27 W |
| Hoogte/diepte | 210 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 295 mm |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 103.33 lm/W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,634 kg |
| Afmeting verpakking | 0,315 x 0,315 x 0,29 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 579,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st