SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - HIGHBAY V ophangset 150 cm
Brutoprijs
24,00
SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - HIGHBAY V ophangset 150 cm
Ons artikelnummer
4246298
Artikelnummer fabrikant
1007676
Type nummer
HIGHBAY V ophangset 150 cm
EAN-code
4024163288156
Type toebehoren/onderdelen
Ophangkabel
Kleur
Roestvaststaal ( RVS )
Materiaal
Staal
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1007676 HIGHBAY V, OPHANGSET 1
Ontdek onze nieuwe technische productportfolio: SLVtec.Met de modernste LED-technologie bieden we energie-efficiënte en functionele verlichtingsoplossingen voor binnen en buiten. Van vochtbestendige armaturen tot highbay-spots - onze hoogwaardige producten overtuigen door hun functionaliteit en een eerlijke prijs-prestatieverhouding. Daartoe behoort ook deze ophangset voor de HIGHBAY V-pendelarmaturen, die bij een maximale lengte van 1500 nog ingekort kan worden. Kies vandaag nog voor SLVtec.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4246298 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007676 |
| EAN-code | 4024163288156 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | HIGHBAY V ophangset 150 cm |
| Omschrijving | HIGHBAY V, ophangset 1500 mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Ophangkabel |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal | Staal |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,268 kg |
| Afmeting verpakking | 0,115 x 0,045 x 0,13 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st