SLV - Pendelarmatuur - HIGHBAY V 840 330 100/120/170/200W
Aanbevelingen
Productomschrijving
1007679 HIGHBAY V 330, 100/120
Ontdek onze nieuwe technische productportfolio: SLVtec. Met de modernste led technologie bieden we energie-efficiënte en functionele verlichtingsoplossingen voor binnen en buiten. Van vochtbestendige armaturen tot highbay-spots - onze hoogwaardige producten overtuigen door hun functionaliteit en een eerlijke prijs-prestatieverhouding. Daartoe behoort de HIGHBAY V-pendelarmatuur, waarvan de lichtintensiteit via een dipschakelaar tot 32000lm regelbaar is. Mat beschermingsgraad IP65 is hij optimaal beschermd tegen het vuil en vocht. Hij overtuigt door zijn moderne design en levensduur van L70/B50@50.000h. Kies vandaag nog voor SLVtec.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4246301 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007679 |
| EAN-code | 4024163288125 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pendelarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | HIGHBAY V 840 330 100/120/170/200W |
| Omschrijving | HIGHBAY V 330, 100/120/170/200W 840 90° |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Breedte | 330 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Reflector | Overig |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 330 mm |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 830 - 830 mA |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 32000 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Overig |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 200 - 200 W |
| Max. systeemvermogen | 200 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 160 lm/W |
| Hoogte/diepte | 119 mm |
| Diameter | 330 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,478 kg |
| Afmeting verpakking | 0,365 x 0,365 x 0,135 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 235,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st