SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - HIGHBAY V verbindingsele. 60° inste
Brutoprijs
24,00
SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - HIGHBAY V verbindingsele. 60° inste
Ons artikelnummer
4246300
Artikelnummer fabrikant
1007678
Type nummer
HIGHBAY V verbindingsele. 60° inste
EAN-code
4024163288132
Type toebehoren/onderdelen
Steunbeugel
Kleur
Zwart
Materiaal
Staal
Lengte
202.5 mm
Breedte
49.6 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1007678 HIGHBAY V, VERBINDINGS
Ontdek onze nieuwe technische productportfolio: SLVtec.Met de modernste LED-technologie bieden we energie-efficiënte en functionele verlichtingsoplossingen voor binnen en buiten. Van vochtbestendige armaturen tot highbay-spots - onze hoogwaardige producten overtuigen door hun functionaliteit en een eerlijke prijs-prestatieverhouding. Daartoe behoort ook dit verbindingselement voor de HIGHBAY V-pendelarmatuur, die met een stralingshoek van 60° zelf instelbaar is. Kies vandaag nog voor SLVtec.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4246300 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007678 |
| EAN-code | 4024163288132 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | HIGHBAY V verbindingsele. 60° inste |
| Omschrijving | HIGHBAY V, verbindingselement 60° instelbaar |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Steunbeugel |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 202.5 mm |
| Breedte | 49.6 mm |
| Hoogte | 132 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,374 kg |
| Afmeting verpakking | 0,21 x 0,142 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st