Sylvania - Elektrische onderdelen/toebehoren voor verlichtingsarmaturen - RANA ACC FULL SUSP + POWER 3CO
Brutoprijs
93,00
Sylvania - Elektrische onderdelen/toebehoren voor verlichtingsarmaturen - RANA ACC FULL SUSP + POWER 3CO
Ons artikelnummer
1200078
Artikelnummer fabrikant
5050574
Type nummer
RANA ACC FULL SUSP + POWER 3CO
EAN-code
664608505741
Nom. doorsnede
0 mm²
Toebehoren
Nee
Onderdeel
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
5050574 PENDELSET ACC FULL RANA ACC FULL SUSP + POWER 3CO
RANA PENDELSET 1 TRANSPARANT NETSNOER 3x1,5mm
Suspension and Power kit containing 2 x Suspension Metallic Cables (Y shaped) of length 1.5m + 2 x Ceiling Attachments + 2m Transparent Power Cable 3 x 1.5mm2 + 1 x Ceiling Rose with inner connectors + 4 x Cable Clips
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1200078 |
| Artikelnummer fabrikant | 5050574 |
| EAN-code | 664608505741 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektrische onderdelen/toebehoren voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | Sylvania |
| Serie | RANA S&S Accessories |
| Type nummer | RANA ACC FULL SUSP + POWER 3CO |
| Omschrijving | RANA PENDELSET 1 TR 3x1,5mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. doorsnede | 0 mm² |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,202 kg |
| Afmeting verpakking | 8 x 39 x 42,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 93,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st