Weidmüller - Montageplaat voor kast/lessenaar - POK MOPL 0808 MINI
Ons artikelnummer
2478003
Artikelnummer fabrikant
1534280000
Type nummer
POK MOPL 0808 MINI
EAN-code
4050118338058
Hoogte
68 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
34 mm
Geperforeerd
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
POK MOPL 0808 MINI MONTAGEPLAAT VOOR KAST/LESSENAAR
Mounting plate for mounting terminal rails or electrical equipment in a housing.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2478003 |
| Artikelnummer fabrikant | 1534280000 |
| EAN-code | 4050118338058 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Klippon POK (polyester empty enclos |
| Type nummer | POK MOPL 0808 MINI |
| Omschrijving | Mounting plate (Housing), Klippon POK (polyester empty enclosure), 34 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 68 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 34 mm |
| Geperforeerd | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,024 kg |
| Afmeting verpakking | 0,068 x 0,034 x 0,015 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1534280000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1534280000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1534280000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1534280000
Artikel bevat 1 st