Weidmüller - Sensor/actorrijgklem - AIO21 1.5 SI
Ons artikelnummer
1910076
Artikelnummer fabrikant
1992260000
Type nummer
AIO21 1.5 SI
EAN-code
4050118377446
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.5 - 1.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
0.5 - 1.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.5 - 1.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.5 - 1.5 mm²
Nom. (meet)stroom In
13.5 A
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
AIO21 1,5 SI
Initiator/actuator terminal for connection or joining of wires, cores and cables with a durable secure contact.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1910076 |
| Artikelnummer fabrikant | 1992260000 |
| EAN-code | 4050118377446 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorrijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | A-series |
| Type nummer | AIO21 1.5 SI |
| Omschrijving | Initiator/actuator terminal, PUSH IN, dark beige, 1.5 mm², 13.5 A, 250 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 13.5 A |
| Breedte | 3.5 mm |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Aansluitpositie | Bovenop |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Dwars verbindbaar | Ja |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Breedte/Rastermaat | 3.5 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 80 mm |
| Lengte | 42 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Beige |
| Geïntegreerde aardklem | Nee |
| Met schermaansluiting | Nee |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 42 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 502 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,69 kg |
| Afmeting verpakking | 0,192 x 0,166 x 0,05 m |
| Volle verpakking bevat | 100 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 271,75 per 100 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1992260000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1992260000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1992260000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1992260000
Artikel bevat 1 st