APC - Netwerk-/serverkast - ER6422
Aanbevelingen
Productomschrijving
ER6422 EASY RACK 600MM/24U/120 0MM , WITH ROOF, SIDE PANEL, CASTORS, FEET AND
Easy rack ER6422 is EIA-310 standaard voorgeassembleerde IT behuizing met essentiële functies voor een snelle en eenvoudige implementatie in edge computing toepassingen met lage tot middelgrote densiteit. ER6422 is perfect voor externe server en geconvergeerde toepassingen met zijn 24U hoogte zodat deze gemakkelijk onder de werkbladen of zelfs in de hoek van kleine ruimten kunnen worden geplaatst. Dit rack is ontwikkeld in een compacte breedte van 600 mm en een diepte van 1200 mm voor nog diepere servers en schakelaars. Dit rack wordt geleverd met dak, sleutels, levelling feet, zwenkwielen, zijpanelen, montagemateriaal, PDU montagebeugels en zonder bodem. Deze behuizing is voorzien van een UL 2146-certificering en is uitgerust met een geïntegreerde elektrische aarding zodat de dak-, voor- en achterdeuren op het frame zijn geaard. Deze rack-kast wordt volledig geassembleerd voor een snellere installatie of u kunt ervoor kiezen om niet-geassembleerde producten voor opslag of transport in
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4406307 |
| Artikelnummer fabrikant | ER6422 |
| EAN-code | 731304433248 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerk-/serverkast |
| Merk | APC |
| Serie | APC Easy Rack |
| Type nummer | ER6422 |
| Omschrijving | Easy Rack 600mm/24U/1200mm , with Roof, Side panel, castors, feet and |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Montageniveau | Geen |
| Uitvoering profielrail | Geen |
| Aantal deuren | 2 |
| Soort ventilatie | Passief |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 1991 mm |
| Diepte | 1200 mm |
| Rastermaat | 19" |
| Aantal hoogte-eenheden | 24 |
| Met dakplaat | Ja |
| Met aarding | Ja |
| Met frontdeur | Ja |
| Met rugzijdige deur | Ja |
| Met zijwand | Ja |
| Met sokkel | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Zwart |
| Model | Met vast raam |
| RAL-nummer | 9005 |
| Demontabel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. belastbaarheid | 1200 kg |
| Materiaal deur voorzijde | Staal |
| Vergrendeling frontdeur | Tweepunts |
| Materiaal deur achterzijde | Staal |
| Vergrendeling rugzijdige deur | Tweepunts |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met verticale kabelgeleiding | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1,25 x 0,65 x 0,133 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.628,00 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512008_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EasyRack_Catalog_EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EasyRack_Catalog_EN
Certificaat
Artikel bevat 1 st