Eaton - Aansluitklem stroomrail - BK25/3-PKZ0-E
Brutoprijs
16,69
Eaton - Aansluitklem stroomrail - BK25/3-PKZ0-E
Ons artikelnummer
2071603
Artikelnummer fabrikant
262518
Type nummer
BK25/3-PKZ0-E
EAN-code
4015082625184
Max. nom. bedrijfsstroom Ie
63 A
Max. aderdoorsnede
25 mm²
Geschikt voor
Overig
Breedte klem
45 mm
Geschikt voor aansluiting ronde geleider
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
262518 BK25/3-PKZ0-E Aansluitklem stroomrail - 25 mm2
Aansluitklem, assortiment: accessoires, voor gebruik met: PKZM0, PKE12, PKE32
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2071603 |
| Artikelnummer fabrikant | 262518 |
| EAN-code | 4015082625184 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitklem stroomrail |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | BK25/3-PKZ0-E |
| Omschrijving | Aansluitklem stroomrail BK25/3-PKZ0-E - 25 mm2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 63 A |
| Max. aderdoorsnede | 25 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Breedte klem | 45 mm |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,047 kg |
| Afmeting verpakking | 0,036 x 0,047 x 0,047 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,69 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6b51/6b51a687ec4b033a59e432920930a474.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3c/3cc0/3cc0a9433442ac3a5f47a4d8b332beeb.pdf
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6b51/6b51a687ec4b033a59e432920930a474.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3c/3cc0/3cc0a9433442ac3a5f47a4d8b332beeb.pdf
Artikel bevat 1 st