Fluke - Oscilloscoop - 123
Aanbevelingen
Productomschrijving
30490823 FLUKE 123B INDUSTRIËLE SCOPEME
1X UNIT 1X STATEMENT OF CALIBRATION 1X ACCESSORY LIST 1X CD 1X SAFETY MANUAL 1X BANANA TO BNC ADAPTER 1X POWER ADAPTER 1X SHIELD TEST LEADS WITH BLACK GROUND LEADS 1X TL175 TEST LEADS 1X BATTERY 1X WIFI DONGLE 1X LINE CORD
De compacte Fluke ScopeMeter® 123B is de robuuste oscilloscoop-oplossing voor storingzoeken en onderhoud aan industriële elektrische en elektro-mechanische apparatuur. Het is een daadwerkelijk geïntegreerde tester, met oscilloscoop, multimeter en zeer snelle recorder in één gebruiksvriendelijk instrument. De ScopeMeter 123B kan ook wireless worden geïntegreerd met de Fluke Connect® Mobile App en met de software FlukeView® voor ScopeMeter, om meer samenwerking, gegevensanalyse en archivering van kritische testgegevens mogelijk te maken.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2686070 |
| Artikelnummer fabrikant | 4755659 |
| EAN-code | 95969814720 |
| Artikelklasse (ETIM) | Oscilloscoop |
| Merk | Fluke |
| Serie | Oscilloscoop |
| Type nummer | 123 |
| Omschrijving | Industriële ScopeMeter 20MHZ, EU |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal kanalen | 2 |
| Kleinste ingangsgevoeligheid | 5 mV |
| Referentiesignaalsoort | Ja |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Interface | Ja |
| Max. spanningsbereik AC | 750 V |
| Max. spanningsbereik DC | 750 V |
| Max. stroommeetbereik AC | 750 A |
| Max. stroommeetbereik DC | 750 A |
| Frequentiemeting | Ja |
| Temperatuurmeting | Ja |
| Capaciteitsmeting | Ja |
| Weerstandstest/diodetest | Ja |
| Monitor | Kleur/digitaal |
| Frequentie bandbreedte | 20 MHz |
| Temperatuurmeting | Ja |
| Stroomvoorziening | Accu |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,909 kg |
| Afmeting verpakking | 0,355 x 0,31 x 0,14 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.430,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st