Hager - Wandgoot - BRS6521017035
Ons artikelnummer
2295473
Artikelnummer fabrikant
BRS6521017035
Type nummer
BRS6521017035
EAN-code
4012740216074
Diepte
68 mm
Lengte
2000 mm
Aantal deksels
1
Breedte
210 mm
Deksels meegeleverd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
BRS6521017035 BRS 65X210, BODEMPROFIEL(2M), GRIJS
BRS, bodemprofiel 65x210 mm, 2 m, lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295473 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS6521017035 |
| EAN-code | 4012740216074 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS6521017035 |
| Omschrijving | BRS, bodemprofiel 65x210 mm, 2 m, lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Aantal deksels | 1 |
| Breedte | 210 mm |
| Deksels meegeleverd | Nee |
| Dekselbreedte 1 | 80 mm |
| Dekselbreedte 2 | 0 mm |
| Dekselbreedte 3 | 0 mm |
| Symmetrisch | Ja |
| Bouwvorm rechthoekig | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Uitvoering achterwand (binnenzijde) | Met klemnok |
| Met beschermfolie | Ja |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 1 |
| Met gootkoppelstuk | Ja |
| Bodemperforatie | Ja |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Nuttige doorsnede | 12780 mm² |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 28,04 KG |
| Afmeting verpakking | 0,24 x 0,26 x 2,045 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 180,80 per 1 st |
Artikel bevat 2 m