OBO - Kabelgoot - MKSMU 630 FS
Ons artikelnummer
1215153
Artikelnummer fabrikant
6059237
Type nummer
MKSMU 630 FS
EAN-code
4012195831372
Hoogte
60 mm
Breedte
300 mm
Lengte
3050 mm
Bodemperforatie
Nee
Zijperforatie
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
MKSMU 630 FS KABELGOOT 60X300
Ongeperforeerde kabelgoot met geïntegreerd snelbevestigingssysteem. De effectieve lengte van de kabelgoot is 3.000 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1215153 |
| Artikelnummer fabrikant | 6059237 |
| EAN-code | 4012195831372 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | MKSMU-Serie |
| Type nummer | MKSMU 630 FS |
| Omschrijving | Kabelgoot MKS-Magic-U ongeperforeerd, snelkoppeling 60x300x3050 Staal |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Lengte | 3050 mm |
| Bodemperforatie | Nee |
| Zijperforatie | Nee |
| Kleur | Zink |
| Materiaal | Staal |
| Materiaaldikte | 1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Nato perforatie | Nee |
| Nuttige doorsnede | 17800 mm² |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Gewicht | 3.48 kg/m |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type II |
| Werkende lengte | 3000 mm |
| Type connector | Klikbevestiging |
| Mogelijke overspanning | 1.5 - 2.5 m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,5 m | 1500 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,0 m | 1000 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,5 m | 500 N/m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,455 kg |
| Afmeting verpakking | 3,05 x 0,3 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 278,79 per 1 st |
Artikel bevat 3 m