Schneider Electric - Hangdrukknopkast compleet - XACA271
Brutoprijs
103,40
Schneider Electric - Hangdrukknopkast compleet - XACA271
Ons artikelnummer
1055846
Artikelnummer fabrikant
XACA271
Type nummer
XACA271
EAN-code
3389110645095
Aantal commandoposities
2
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC15, 600 V
1.2 A
Aantal snelheden
1
Geschikt voor noodstop
Nee
Soort uitvoerbare bewegingen
Ophijsen
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
XAC-A271 DRUKKNOPKAST
Dit gele, volledig gebruiksklare, hangende station voor besturingscircuits is ontworpen voor de besturing van enkelsnelheidsmotoren. Het ontwerp maakt het eenvoudig en intuïtief, maar ook zeer comfortabel voor de operator om te gebruiken. Het bestaat uit een polypropyleen behuizing met 2 standaard mechanisch vergrendelde drukknoppen. Hij is slagvast, stofbestendig, waterbestendig en trillingsbestendig dankzij zijn IP65. Dit robuuste hangende controlestation voldoet aan de veiligheidseisen van de IEC-normen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1055846 |
| Artikelnummer fabrikant | XACA271 |
| EAN-code | 3389110645095 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hangdrukknopkast compleet |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony XAC Pendant control station |
| Type nummer | XACA271 |
| Omschrijving | Harmony XAC-A - Hangende drukknopkast - 2 drukknoppen |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal commandoposities | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC15, 600 V | 1.2 A |
| Aantal snelheden | 1 |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Soort uitvoerbare bewegingen | Ophijsen |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 314 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Kwaliteitsklasse behuizing | Overig |
| Kleur bovendeel behuizing | Geel |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,507 kg |
| Afmeting verpakking | 0,345 x 0,085 x 0,09 M |
| Volle verpakking bevat | 18 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 103,40 per 1 st |
Media
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
20210608000913331_-2017168214.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/XACA271
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://youtu.be/v7Lh5Pt4pGQ?si=YYlvLAGczx2huQeR
Deeplink REACH
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
20210608000913331_-2017168214.bin
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/XACA271
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://youtu.be/v7Lh5Pt4pGQ?si=YYlvLAGczx2huQeR
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st