Schneider Electric - Hangdrukknopkast compleet - XACA481
Brutoprijs
145,45
Schneider Electric - Hangdrukknopkast compleet - XACA481
Ons artikelnummer
1055852
Artikelnummer fabrikant
XACA481
Type nummer
XACA481
EAN-code
3389110644845
Aantal commandoposities
4
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC15, 600 V
1.2 A
Aantal snelheden
1
Geschikt voor noodstop
Nee
Soort uitvoerbare bewegingen
Transporteren-Hijsen
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
XAC-A481 4V HANGENDE DRUKKN.KA HANGENDE-DRUKKNOPKAST
Dit gele complete hangende bedieningsstation voor bedieningscircuits wordt gebruikt voor de aansturing van motoren met één snelheid. Het doordachte ontwerp maakt het gebruik van dit product eenvoudig en intuïtief, maar ook zeer comfortabel voor de gebruiker. Het bestaat uit een polypropyleen behuizing met 4 standaard drukknoppen die mechanisch vergrendeld zijn tussen paren. Het is stootvast, stofbestendig, waterbestendig en trillingsbestendig dankzij de IP65 beschermingsgraad. Dit robuuste hangende drukknopstation voldoet aan de veiligheidseisen van de IEC-normen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1055852 |
| Artikelnummer fabrikant | XACA481 |
| EAN-code | 3389110644845 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hangdrukknopkast compleet |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Harmony XAC Pendant control station |
| Type nummer | XACA481 |
| Omschrijving | Harmony XAC-A - Hangende drukknopkast compleet - 4 knoppen |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal commandoposities | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC15, 600 V | 1.2 A |
| Aantal snelheden | 1 |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Soort uitvoerbare bewegingen | Transporteren-Hijsen |
| Breedte | 80 mm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 250 mm |
| Diepte | 107 mm |
| Kwaliteitsklasse behuizing | Overig |
| Kleur bovendeel behuizing | Geel |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 13 |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,766 kg |
| Afmeting verpakking | 0,445 x 0,092 x 0,084 M |
| Volle verpakking bevat | 48 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 145,45 per 1 st |
Media
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/XACA481
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://youtu.be/v7Lh5Pt4pGQ?si=YYlvLAGczx2huQeR
Deeplink REACH
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/XACA481
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
360° view
https://youtu.be/v7Lh5Pt4pGQ?si=YYlvLAGczx2huQeR
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st