SLV - Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - DASAR 2.0 reflector 60°
Brutoprijs
12,00
SLV - Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - DASAR 2.0 reflector 60°
Ons artikelnummer
4246061
Artikelnummer fabrikant
1007240
Type nummer
DASAR 2.0 reflector 60°
EAN-code
4024163275415
Type toebehoren/onderdelen
Reflector
Lichtverdeling
Symmetrisch
Lichtuittrede
Direct
Uitvoering van raster/reflector
Glanzend
Reflector geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1007240 REFLEKTOR VOOR DASAR 2
Reflektor 60° voor de DASAR 2.0.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4246061 |
| Artikelnummer fabrikant | 1007240 |
| EAN-code | 4024163275415 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichttechnische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | DASAR |
| Type nummer | DASAR 2.0 reflector 60° |
| Omschrijving | Reflektor voor DASAR 2.0 60° |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Reflector |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Uitvoering van raster/reflector | Glanzend |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Breedte | 85 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Lengte | 85 mm |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Hoogte/diepte | 52.5 mm |
| Diameter | 85 mm |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Stralingshoek | 60 ° |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,021 kg |
| Afmeting verpakking | 0,087 x 0,087 x 0,053 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st