Cimco - Bit - 114509
Ons artikelnummer
1146098
Artikelnummer fabrikant
114509
Type nummer
114509
EAN-code
4021103145098
Aansluitmaat
1/4"
Grootte
2
Grootte bit
90 mm
Totale lengte
90 mm
Aandraaivoorziening
Kruis
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
114509 BIT PH2X90
Bitflex-bits de dempingszone (alleen bij bits in met een lengte van 25 mm) tussen aandrijving en werkpunt vangt de overtollige krachtpieken op, die tot dusver leidden tot grote slijtage en vernietigende uitwerpkrachten. Met de FLEX-zone krijgt de Bitflex een aanzienlijk langere levensduur dan conventionele standaardbits. Alle bits met 1/4"-zeskantaandrijving, lengte 25 mm, standaard DIN 3128, losse bits voor kruiskopschroeven Phillips PH2 lengte 90 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146098 |
| Artikelnummer fabrikant | 114509 |
| EAN-code | 4021103145098 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bit |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 114509 |
| Omschrijving | Bit BITFLEX PH2, 90mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Grootte | 2 |
| Grootte bit | 90 mm |
| Totale lengte | 90 mm |
| Aandraaivoorziening | Kruis |
| Type kruiskop | Phillips PH |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,02 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,007 x 0,007 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st