Cimco - Bit - 114512
Ons artikelnummer
1124653
Artikelnummer fabrikant
114512
Type nummer
114512
EAN-code
4021103145128
Aansluitmaat
1/4"
Grootte
2
Totale lengte
25 mm
Aandraaivoorziening
Kruis
Type kruiskop
Phillips PH
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
114512 BITFLEX-BIT PH 2 X 25
Bitflex-bits, de dempingszone (alleen bij bits in met een lengte van 25 mm) tussen aandrijving en werkpunt vangt de overtollige krachtpieken op, die tot dusver leidden tot grote slijtage en vernietigende uitwerpkrachten. Met de FLEX-zone krijgt de Bitflex een aanzienlijk langere levensduur dan conventionele standaardbits. Alle bits met 1/4"-zeskantaandrijving, STANDAARD conform DIN 3128, losse bits voor kruiskopschroeven Phillips PH2, lengte 25
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1124653 |
| Artikelnummer fabrikant | 114512 |
| EAN-code | 4021103145128 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bit |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 114512 |
| Omschrijving | Bit BITFLEX PH2, 25mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Grootte | 2 |
| Totale lengte | 25 mm |
| Aandraaivoorziening | Kruis |
| Type kruiskop | Phillips PH |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,005 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,007 x 0,007 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,17 per 1 st |
Artikel bevat 1 st