Cimco - Bit - 114519
Ons artikelnummer
1006544
Artikelnummer fabrikant
114519
Type nummer
114519
EAN-code
4021103145197
Aansluitmaat
1/4"
Grootte
2
Totale lengte
90 mm
Aandraaivoorziening
Kruis
Type kruiskop
Pozidriv PZ
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
114519 BIT PZ2X90
Bitflex-bits de dempingszone (alleen bij bits in met een lengte van 25 mm) tussen aandrijving en werkpunt vangt de overtollige krachtpieken op, die tot dusver leidden tot grote slijtage en vernietigende uitwerpkrachten. Met de FLEX-zone krijgt de Bitflex een aanzienlijk langere levensduur dan conventionele standaardbits. Alle bits met 1/4"-zeskantaandrijving, lengte 25 mm, standaard DIN 3128, losse bits voor kruiskopschroeven Phillips PZ2 lengte 90 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1006544 |
| Artikelnummer fabrikant | 114519 |
| EAN-code | 4021103145197 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bit |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 114519 |
| Omschrijving | Bit BITFLEX PZ2, 90mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Grootte | 2 |
| Totale lengte | 90 mm |
| Aandraaivoorziening | Kruis |
| Type kruiskop | Pozidriv PZ |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,02 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,007 x 0,007 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st