Cimco - Bit - 114972
Ons artikelnummer
1177808
Artikelnummer fabrikant
114972
Type nummer
114972
EAN-code
4021103149720
Aansluitmaat
1/4"
Grootte (TX)
20
Grootte bit
25 mm
Totale lengte
25 mm
Aandraaivoorziening
T-ster met pin (TR)
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
114972 BIT V TORX SCHROEF T20
Bitflex-bits de dempingszone (alleen bij bits in met een lengte van 25 mm) tussen aandrijving en werkpunt vangt de overtollige krachtpieken op, die tot dusver leidden tot grote slijtage en vernietigende uitwerpkrachten. Met de FLEX-zone krijgt de Bitflex een aanzienlijk langere levensduur dan conventionele standaardbits. Alle bits met 1/4"-zeskantaandrijving, lengte 25 mm, losse bits voor TXschroeven met boorgat (Tamper Resistant), zonder FLEX-zone T20 lengte 25 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1177808 |
| Artikelnummer fabrikant | 114972 |
| EAN-code | 4021103149720 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bit |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 114972 |
| Omschrijving | Bit BITFLEX TX T20 met Boorgat, 25mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Grootte (TX) | 20 |
| Grootte bit | 25 mm |
| Totale lengte | 25 mm |
| Aandraaivoorziening | T-ster met pin (TR) |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Ja |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,007 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,007 x 0,007 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,94 per 1 st |
Artikel bevat 1 st