nVent Hoffman - Lessenaarsectie leeg - MPC082R5
Ons artikelnummer
1099722
Artikelnummer fabrikant
MPC082R5
Type nummer
MPC082R5
EAN-code
8713574128163
Component lessenaarsysteem
Standconsole
Hoogte
250 mm
Diepte
985 mm
Breedte
800 mm
Materiaal
Staal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
MPC082R5 LESSENAAR 250X800X985
Lessenaar, 250x800x985, Kast, geen MP, Plaatstaal, IP66
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1099722 |
| Artikelnummer fabrikant | MPC082R5 |
| EAN-code | 8713574128163 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lessenaarsectie leeg |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Lessenaars |
| Type nummer | MPC082R5 |
| Omschrijving | Lessenaar, 250x800x985 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Component lessenaarsysteem | Standconsole |
| Hoogte | 250 mm |
| Diepte | 985 mm |
| Breedte | 800 mm |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7.04 |
| Aantal deuren | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 38 kg |
| Afmeting verpakking | 1,03 x 0,83 x 0,4 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 605,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st