OBO - Kabelgoot - SKSU 150 FS
Ons artikelnummer
1166549
Artikelnummer fabrikant
6063497
Type nummer
SKSU 150 FS
EAN-code
4012196395477
Hoogte
110 mm
Breedte
500 mm
Lengte
3000 mm
Bodemperforatie
Nee
Zijperforatie
Nee
Opvolger
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6063497 SKSU 150 FS GOOT GESL. 110X500X3000 MET VERBINDER
SKSU 110 = zwaar ("Schwer") KabelgootSysteem, ongeperforeerd, met een zijhoogte van 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1166549 |
| Artikelnummer fabrikant | 6063497 |
| EAN-code | 4012196395477 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelgoot |
| Merk | OBO |
| Serie | SKSU-Serie |
| Type nummer | SKSU 150 FS |
| Omschrijving | Kabelgoot SKSU gesloten, met verbinder 110x500x3000 Staal sendzimir ve |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 110 mm |
| Breedte | 500 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Bodemperforatie | Nee |
| Zijperforatie | Nee |
| Kleur | Zink |
| Materiaal | Staal |
| Materiaaldikte | 1.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Model | Zonder verbinder |
| Nato perforatie | Nee |
| Nuttige doorsnede | 54800 mm² |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Gewicht | 8.72 kg/m |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type II |
| Type connector | Geschroefd |
| Mogelijke overspanning | 1.5 - 4 m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,5 m | 3000 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,0 m | 2400 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,5 m | 1760 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | 1200 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 4,0 m | 800 N/m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 26,161 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 0,5 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 943,71 per 1 st |
Artikel bevat 3 m