Omron - Functie-/technologiemodule voor PLC - CJ1W-CTL41-E
Ons artikelnummer
1196594
Artikelnummer fabrikant
CJ1W9029R
Type nummer
CJ1W-CTL41-E
EAN-code
4547648089753
Aantal functies
4
Redundantiemogelijkheid
Nee
Tellen mogelijk
Ja
Wegen mogelijk
Nee
Geschikt voor temperatuurregeling
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
CJ1WCTL41E HIGH SPEED TELLER4 TELINGANGEN, 100KHZ/ RS422
CJ High-speed teller, 4 telingangen, 100 kHz RS-422 line-driver niveau. 24 VDC in combinatie met XW2G-40G7 klemmenstrook
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1196594 |
| Artikelnummer fabrikant | CJ1W9029R |
| EAN-code | 4547648089753 |
| Artikelklasse (ETIM) | Functie-/technologiemodule voor PLC |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | CJ1W-CTL41-E |
| Omschrijving | CJ High-speed teller, 4 telingangen, 100 kHz RS-422 line-driver niveau |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal functies | 4 |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Tellen mogelijk | Ja |
| Wegen mogelijk | Nee |
| Geschikt voor temperatuurregeling | Nee |
| Breedte | 31 mm |
| Met lasbesturing | Nee |
| Geschikt voor drukregeling | Nee |
| Geschikt voor NC | Nee |
| Geschikt voor elektronische positionering | Nee |
| Geschikt voor CNC | Nee |
| Geschikt voor SSI | Nee |
| Geschikt voor incremental-data-acquisitie | Ja |
| Geschikt voor registratie absolute waarde | Nee |
| Geschikt voor fluxregeling | Nee |
| Geschikt voor fluxmeting | Nee |
| Geschikt voor baansturing | Nee |
| Geschikt voor nok-besturing | Nee |
| Geschikt voor vliegende zaag | Nee |
| Geschikt voor multi-asbesturing | Nee |
| Geschikt voor eenas-regeling | Nee |
| Geschikt voor multi-aspositionering | Nee |
| Geschikt voor eenas-positionering | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 89 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,147 kg |
| Afmeting verpakking | 0,147 x 0,115 x 0,058 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 700,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st