Schneider Electric - Schakelkast leeg - LVS08119
Ons artikelnummer
4104101
Artikelnummer fabrikant
LVS08119
Type nummer
LVS08119
EAN-code
3606481877024
Hoogte
1380 mm
Diepte
205 mm
Breedte
600 mm
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Poedercoating
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
LVS08119 PRISMA G UITBREIDING
Prismaset G kastuitbreiding. Kast met breedte van 600mm. Kast met hoogte van 1380mm. Aantal verticale modules 27M. Gemakkelijk verwijderbare en omkeerbare voordeur, opening naar 130°. De kleur van het product is Wit (RAL 9003). Opbouwafwerking met textuur en Matt. Met beschermende behandeling van elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4104101 |
| Artikelnummer fabrikant | LVS08119 |
| EAN-code | 3606481877024 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | PrismaSeT |
| Type nummer | LVS08119 |
| Omschrijving | PRISMA G UITBREIDING 27M B600 IP30 |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 1380 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9003 |
| Met montageplaat | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 0 |
| Aantal deuren | 0 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK07 |
| Vrijstaand | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1,445 x 0,655 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 745,70 per 1 st |
Downloads
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW027EN
files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=NVE45335
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW025EN
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203RU-02
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
files?p_Doc_Ref=NVE45335
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DESW025EN
Handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203RU-02
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=DOCA0203EN
Artikel bevat 1 st