Weidmüller - Montageplaat voor kast/lessenaar - MP FPC 20/40
Ons artikelnummer
2241593
Artikelnummer fabrikant
9535940000
Type nummer
MP FPC 20/40
EAN-code
4032248009664
Hoogte
160 mm
Materiaal
Staal
Oppervlaktebescherming
Verzinkt
Breedte
360 mm
Geperforeerd
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
9535940000 MP FPC 20/40 COMPONENTEN VOOR UITBOUW VOOR
Mounting plate for mounting terminal rails or electrical equipment in a housing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2241593 |
| Artikelnummer fabrikant | 9535940000 |
| EAN-code | 4032248009664 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | FPC (polycarbonate empty enclosure) |
| Type nummer | MP FPC 20/40 |
| Omschrijving | Mounting plate (Housing), FPC (polycarbonate empty enclosure), Mountin |
| Land van Oorsprong | EE |
Technisch
| Hoogte | 160 mm |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Verzinkt |
| Breedte | 360 mm |
| Geperforeerd | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,667 kg |
| Afmeting verpakking | 0,359 x 0,159 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,83 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9535940000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9535940000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9535940000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9535940000
Artikel bevat 1 st