SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - M-POL 30 Bollard anthracite
Aanbevelingen
Productomschrijving
1006379 M-POL 30 POLE, BOLDER,
DALI-compatibel voor professionele outdoor-projecten: de aluminium M-POL 30 Pole van aluminium kan via een digitale interface worden bediend en is zeer modulair. Dankzij de verschillende lampkoppen en diffusers kan hij op uiteenlopende manieren worden gebruikt. De kleurtemperatuur (2700/3000K) wordt voorafgaande aan de installatie via de CCT-switch geselecteerd. Dankzij beschermingsgraad IP65 is de antracietkleurige bolderarmatuur beschermd tegen waterstralen uit alle richtingen. Met de schokbestendigheidsgraad IP10 is hij ook bestand tegen zware klappen. En dankzij een verbindingsbox is hij ook eenvoudig te installeren.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245523 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006379 |
| EAN-code | 4024163266611 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | M-POL 30 Bollard anthracite |
| Omschrijving | M-POL 30 Pole, bolder, antraciet, 23.4 cm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 124 mm |
| Breedte | 124 mm |
| Hoogte | 234 mm |
| Diameter | 124 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,278 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,17 x 0,25 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 99,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st